• : התקשרו עכשיו ל
  • וולפסון 1 פינת מוריה 16א', חיפה

מזותרפיה ללא מחטיםטיפול חדשני יחיד מסוגו בארץ לשימור מרקם העור אצל נשים וגברים.

mezoterapia.jpg
תהליכי הזדקנות העור מורכבים משלושה שלבים:
1.    צניחת הרקמות וכוח הכבידה על התרופפות הרקמות, דבר הבא לידי ביטוי ביצירת עודף עור בצוואר, לאורך קו הלסת, בלחיים, בעפעפיים ובמצח – הטיפול לזה הוא הרמת פנים וקבלת תוצאה טובה מבחינת סילוק עודף העור.

2.    תהליך הידלדלות הרקמות: ירידה בכמות השומן בפנים, מה שגורם להופעת שקעים וקמטים עמוקים – בזה ניתן לטפל על ידי הזרקת חומרי מילוי ושומן.

3.    התהליך השלישי הוא השתנות והדרדרות של איכות מרקם העור, הבאה לידי ביטוי בעור דק יותר, באיבוד של סיבי קולגן ואלסטין. העור מאבד חלק ניכר מחומרי המילוי שלו כמו חומצה היאלורונית וכונדרואיטין סולפט, יחד עם הקטנה של כמות תאי העור וירידה באספקת הדם לעור.

עד היום לא היה טיפול יעיל כנגד תהליך ההזדקנות השלישי, חוץ מפילינג עמוק שהוא תהליך אגרסיבי.

בשנים האחרונות פותחה בצרפת שיטה שבאה "לתקן" את איכות מרקם העור על ידי החדרת חומרים פעילים לתוך שכבות העור העמוקות וזה בניגוד לקרמים הקוסמטיים למיניהם שאינם מסוגלים להגיע לשכבות העמוקות.

הטיפול, הקרוי מזותרפיה, נעשה עד היום על ידי הזרקות רבות לעור הפנים, הצוואר ואף גב כף היד, ומחדיר לעור חומרים פעילים כמו: חומצה היאלורונית, חומצות אמינו, חומצות גרעין, מינרלים וויטמינים ומבוצע על ידי רופא.

לאחרונה, פותח מכשיר TMT: Transcutaneus Mesotherapy Treatment

אשר בעזרת זרם חשמלי, מסוגל להחדיר חומרים דרך תאי העור בשיטה הקרויה: יונתופורופורזיס בה מזרימים זרם חשמלי חלש דרך העור, הזרם משמש כנשא לחומרי המזותרפיה ומעביר אותם דרך קרום העור שאינו חדיר בדרך כלל . על ידי זה החומרים מגיעים עד להיפודרמיס = השכבה העמוקה של העור ושם החומרים יכולים לפעול ישירות על התאים, לגרום לשיפור המטבוליזם, ייצור קולגן ולשיפור אספקת הדם לעור.

עוצמת הזרם ניתנת לשליטה ותלויה בסף הכאב של המטופלת.

קוטביות הזרם ניתנת לשינוי לפי החומרים בהם משתמשים להחדרה.

למכשיר יש מספר אופציות עבודה: טיפול הצלוליטיס בגוף, טיפול בסימני מתיחה, ועוד.

אופן ביצוע הטיפול:
1.  פילינג שיטחי שתפקידו ניקוי עמוק וסילוק שכבת התאים המתים מהעור. הפילינג מאפשר חדירות טובה יותר של המזותרפיה, והוא נעשה על ידי חומצת פירות מאוזנת ונמשך סה"כ כ-5 דקות.

2. טיפול המזותרפי שנקרא באירופה "Meso Glow " - הלקוחה שוכבת על מיטה מחזיקה בידה האחת את מוט הברזל המחובר בחוט למכשיר, החוט השני מחובר לבקבוקון הג'ל המכיל חומצה היאלורונית, חומצת אמינו, מינרלים וויטמינים, ועם הרולר מגלגלים אותו על הפנים, צוואר וגב כף היד. זרם חשמלי מועבר מהמכשיר דרך היד ועד לרולר וכל החומרים הנ"ל חודרים להיפודרמיס.

הטיפול אורך כ- 20 דקות.

כמה טיפולים צריך?
מכיוון שהחומרים המוזרקים אינם נאגרים, יש לבצע סדרה של 10 טיפולים: 4 טיפולים ראשונים אחת לשבוע אח"כ 6 נוספים אחת לחודש, וכטיפול תחזוקתי אחת ל-3 חודשים.

למי הוא מתאים?
•    הטיפול נותן פתרון לנשים וגברים הרוצים לשפר את מראה הפנים ומרקם העור.

•    לנשים וגברים בעלי קמטוטים עדינים, הטיפול ב-TMT מעלים את הקמטוטים כתוצאה מהשפעתו על הגברת תהליך המטבוליזם ועל ייצור מוגבר של קולגן ואלסטין המקנים לעור מראה רענן וצעיר.

•    לנשים וגברים המפחדים מדקירות שכן הטיפול אינו דוקר ו/או כואב.

•    לנשים וגברים לאחר מתיחת פנים, על מנת לשמר את התוצאה ולטפח את מרקם העור על כל רבדיו.


  • מאשר/ת קבלת דיוור
    חומר פרסומי